162 - ЖОО коды, код ВУЗ-а -162

Тегін сапалы білім алғыңыз келе ме?

Онда Халықаралық көліктік-гуманитарлық университеті сізге сондай мүмкіндік бере алады!

Бар болғаны 50 баллмен грантқа түсіп, тегін оқу мүмкіндігіне ие болыңыз. Университеттің білікті оқытушылары студенттің алға қойған мақсаттарына жетуіне жағдай жасайды.

Тегін білім алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - дәл қазір Халықаралық көлік және гуманитарлық университетіне құжат тапсырыңыз!

Желаете получить качественное образование бесплатно?

Международный транспортно-гуманитарный университет - ваш шанс! Получите шанс поступить на грант всего с 50 баллами и обучайтесь бесплатно.

У нас вы найдете высококвалифицированных педагогов, индивидуализированный подход к каждому студенту и отличные возможности для карьерного роста.

Не упустите свой шанс на бесплатное обучение - поступайте в Международный транспортно-гуманитарный университет прямо сейчас!