Халықаралық «Пи» күніне арналған интеллектуалды байқауда 2-ші орын

«ИНЖЕНЕРЛІК ІСТЕГІ ФИЗИКА МЕН МАТЕМАТИКА РӨЛІ» байқауы

Біздің университеттің 1-ші курс студенттері Қазақтың тұңғыш инженер-жолшысы, қоғам қайраткері Мұхамеджан Тынышпаевтың 145 жылдығына орай ұйымдастырылған халықаралық «Пи» күніне арналған интеллектуалды байқауға қатысып, 2-ші орын жеңіп алды.

Дәстүрлі Пи-2024 байқауының тақырыбы: «Инженерлік істегі физика мен математика рөлі»

Топтың аты: Нейтрино Жетекшісі: Меркибаева Бахыт Меркибаевна

Қатысқан студенттер: 1) Джақсылықов Ершат ЭЭ - команда лидері 2) Кенжин Бердібек ЭЭ 3) Адылғазы Асылбек ЭЭ 4) Оналбек Дана ИС 5) Кутымгазиева Азиза РЭТ 6) Нұрсадық Нұрсұлу РЭТ

Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз және ғылыми жобаларда одан әрі табыс тілейміз!

🥈ФИЗИКА И МАТЕМАТИКА В ИНЖЕНЕРНОМ ДЕЛЕ

В рамках празднования 145-летия со дня рождения известного казахского общественного деятеля и первого казахского инженера Мухамеджана Тынышбаева студенты 1 курса нашего университета участвовали в интеллектуальном конкурсе посвящённый международному дню «Пи» и выиграли почетное 2-ое место!!!

Тема традиционного конкурса Пи-2024: «Физика и математика в инженерном деле».

Название команды: Нейтрино Руководитель команды: Меркибаева Бахыт Меркибаевна

Участники: 1) Джақсылықов Ершат ЭЭ - лидер команды 2) Кенжин Бердібек ЭЭ 3) Адылғазы Асылбек ЭЭ 4) Оналбек Дана ИС 5) Кутымгазиева Азиза РЭТ 6) Нұрсадық Нұрсұлу РЭТ

Поздравляем всех победителей и желаем дальнейших побед на научных проектах!

👏🎊🎉