Қаңтар айында өтетін ҰБТ / СТАРТУЕТ ПРИЕМ ЗАЯВЛЕНИЙ ДЛЯ УЧАСТИЯ В ЯНВАРСКОМ ЕНТ

🇰🇿 ҚАҢТАР АЙЫНДА ӨТЕТІН ҰБТ-ҒА ҚАТЫСУ ҮШІН ӨТІНІШ ҚАБЫЛДАУ БҮГІН БАСТАЛАДЫ

⚜️ Қаңтар айында өтетін ҰБТ-ға қатысу үшін өтініш қабылдау 29 желтоқсанда басталып, 6 қаңтарға дейін жалғасады. ҰБТ-ға тіркелу Ұлттық тестілеу орталығының app.testcenter.kz. сайтында немесе  UTO қосымшасы арқылы жүргізіледі.

Тестілеудің өзі 18 қаңтар мен 10 ақпан аралығында өтеді.

Естеріңізге сала кетсек, қаңтардағы ҰБТ-ға шартты түрде ақылы негізде күндізгі оқу нысаны бойынша жоғары оқу орындарына қабылданған, жазғы ҰБТ нәтижелері бойынша шекті балл жинамағандар, шығармашылық ББТ-дан басқа дайындық бағыттарына, педагогикалық бағытқа ақылы негізде ауысқысы келетіндер, сондай-ақ мектеп бітіретін түлектер жоғары оқу орындарына ақылы негізде түсу үшін  қатысады.

Қатысушылар тестілеу өткізілетін орынды, күнді және уақытты өздері таңдайды.

🇰🇿 СЕГОДНЯ СТАРТУЕТ ПРИЕМ ЗАЯВЛЕНИЙ ДЛЯ УЧАСТИЯ В ЯНВАРСКОМ ЕНТ

⚜️ Сегодня, 29 декабря, стартует прием заявлений для участия в январском ЕНТ, которое продлится до 6 января.

Зарегистрироваться можно будет на сайте Национального центра тестирования app.testcenter.kz или через приложение UTO. Само тестирование пройдет с 18 января по 10 февраля.

Напомним, в январском ЕНТ участвуют лица, не набравшие пороговый балл по результатам летнего тестирования и зачисленные в вуз по очной форме обучения на платной основе условно, обучающиеся в вузе, желающие перевестись из творческих ГОП в другие направления подготовки, желающие перевестись на педагогические направления подготовки на платной основе, а также обучающиеся выпускных классов школ для зачисления в вуз на платной основе по желанию.

При регистрации тестируемые сами выбирают место, дату и время проведения тестирования.